Zamknij
+48 785 008 751IPn-Pt. 7.00-15.00
Portier / Dozorca

Miejsce pracyKrólewska Wola, Leśne Domy, Twardogóra

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie ruchu osób w budynku,
  • Przyjmowanie paczek, odbieranie telefonów,
  • Kierowanie gości ,
  • Dbałość o nieruchomość,
  • Zgłaszanie wszelkich usterek wykrytych na terenie i w nieruchomości lub zgłoszonych przez użytkowników,
  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego (system kamer),
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Stateczność i rozwaga,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę zmianową, 7 dni w tygodniu.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Formularz rekrutacji

    * - pole wymagane